Open Atrium (7.x-2.0-alpha5) - en to be translation catalogue (53 entries)

en: Home
be: Хатняя старонка

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Image size
be: Памер малюнка

en: Content
be: Змесціва

en: Private
be: Прыватны

en: Groups
be: Групы

en: Group
be: Група

en: Description
be: Апісанне

en: Public
be: Публічнае

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Search
be: Пошук

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Settings
be: Налады

en: Help
be: Дапамога

en: Summary
be: Падсумаванне

en: 15 Minutes
be: 15 Хвілін

en: 30 Minutes
be: 30 Хвілін

en: 1 Hour
be: 1 Гадзіна

en: Time
be: Час

en: Menu
be: Меню

en: Picture
be: Выява (аватар).

en: User
be: Карыстальнік

en: Node
be: Вузел

en: Added
be: Дадана

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: Normal
be: Нармальны

en: blocked
be: заблякаваны

en: Month
be: Месяц

en: Week
be: Тыдзень

en: Day
be: Дзень

en: Navigation
be: Навігацыя

en: Users
be: Карыстальнікі

en: reply
be: адказаць

en: Logout
be: Выйсці

en: Attachments
be: Дадаткі

en: Today
be: Сёння

en: Yesterday
be: Учора

en: Log out
be: Выйсці

en: Form
be: Форма

en: Edit profile
be: Рэдагаваць профіль

en: <None>
be: -няма-

en: Space
be: Прабел

en: About
be: Аб

en: Custom format
be: Асабіста наладжаны фармат

en: Dashboard
be: Панэль інструментаў

en: Relative date
be: Адносная дата

en: Show links
be: Адлюстроўваць спасылкі
