Open Atrium (7.x-2.0-alpha5) - en to br translation catalogue (14 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Image size
br: Ment ar skeudenn

en: Edit
br: Kemmañ

en: Search
br: Enklask

en: Settings
br: Arventennoù

en: Menu
br: Lañser

en: Picture
br: Skeudenn

en: Node
br: Skoulm

en: Filter
br: Sil

en: Logout
br: Digevreañ

en: Log out
br: Digevreañ

en: About
br: Diwar-benn
