Open Atrium (7.x-2.0-alpha5) - en to cs translation catalogue (69 entries)

en: Home
cs: Domů

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Image size
cs: Velikost obrázku

en: Content
cs: Obsah

en: Private
cs: Soukromé

en: Groups
cs: Skupiny

en: Group
cs: Skupina

en: Description
cs: Popis

en: Public
cs: Veřejná

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Search
cs: Hledat

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Settings
cs: Nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: Summary
cs: Souhrn

en: Small
cs: Malý

en: Large
cs: Velký

en: 15 Minutes
cs: 15 minut

en: 1 Hour
cs: 1 hodina

en: Time
cs: Čas

en: Picture
cs: Obrázek

en:  in
cs:  v

en: User
cs: Uživatel

en: Node
cs: Uzly

en: Footer
cs: Patička

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Normal
cs: Normální

en: blocked
cs: blokován

en: Month
cs: Měsíc

en: Calendar
cs: Kalendář

en: group
cs: skupina

en: Week
cs: Týden

en: Day
cs: Den

en: Navigation
cs: Navigace

en: Users
cs: Uživatelé

en: Close
cs: Zavřít

en: reply
cs: odpovědět

en: 1 Day
cs: 1 den

en: 1 Week
cs: 1 týden

en: Logout
cs: Odhlásit

en: Full
cs: Celé

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: Buttons
cs: Tlačítka

en: Log out
cs: Odhlásit

en: Style
cs: Styl

en: User name
cs: Uživatelské jméno

en: Tabs
cs: Záložky

en: Form
cs: Formulář

en: Edit profile
cs: Upravit profil

en: <None>
cs: <Nic>

en: Space
cs: Mezera

en: About
cs: Popis

en: approved
cs: odsouhlaseno

en: Custom format
cs: Vlastní formát

en: Admin
cs: Administrátor

en: Parent ID
cs: ID rodiče

en: Dashboard
cs: Ovládací panel

en: Show description
cs: Zobrazit popis

en: Custom formats
cs: Vlastní formáty

en: Relative date
cs: Relativní datum

en: Show links
cs: Zobrazit odkazy
