Open Atrium (7.x-2.0-alpha5) - en to ka translation catalogue (39 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Image size
ka: სურათის ზომა

en: Content
ka: კონტენტი

en: Groups
ka: ჯგუფები

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Description
ka: აღწერა

en: Public
ka: საჯარო

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Search
ka: ძიება

en: None
ka: არცერთი

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Help
ka: დახმარება

en: Small
ka: პატარა

en: Large
ka: დიდი

en: Time
ka: დრო

en: Menu
ka: მენიუ

en: Picture
ka: სურათი

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Filter
ka: ფილტრი

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: blocked
ka: დაბლოკილი

en: Month
ka: თვე

en: Day
ka: დღე

en: Navigation
ka: ნავიგაცია

en: Users
ka: მომხმარებლები

en: reply
ka: პასუხი

en: Logout
ka: გამოსვლა

en: Full
ka: სრული

en: Attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: Today
ka: დღეს

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Log out
ka: გამოსვლა

en: Style
ka: სტილი

en: User name
ka: მომხმარებლის სახელი
