Open Atrium (7.x-2.0-alpha5) - en to or translation catalogue (11 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Image size
or: ଛବି ଆକାର

en: Description
or: ବର୍ଣ୍ଣନା

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: Filter
or: ଛାଣକ

en: blocked
or: ନିଷିଦ୍ଧ

en: Navigation
or: ପଥପ୍ରଦର୍ଶନ

en: Log out
or: ଲଗ ଆଉଟ
