Open Atrium (7.x-2.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (97 entries)

en: Home
pl: Strona główna

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Image size
pl: Rozmiar obrazka

en: Content
pl: Zawartość

en: Private
pl: Prywatne

en: Groups
pl: Grupy

en: Group
pl: Grupa

en: Subscribe to group
pl: Dołącz do klubu

en: Unsubscribe from group
pl: Rezygnacja z członkostwa

en: Description
pl: Opis

en: Public
pl: Publiczna

en: Login
pl: Zaloguj

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Search
pl: Szukaj

en: None
pl: Brak

en: Weight
pl: Waga

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Help
pl: Pomoc

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Small
pl: Małe

en: Large
pl: Duże

en: Time
pl: Czas

en: Section
pl: Sekcja

en: Event
pl: Termin

en: Picture
pl: Obraz

en:  in
pl:  w

en: User
pl: Użytkownik

en: Node
pl: Węzeł

en: Panels
pl: Panele

en: Added
pl: Dodano

en: Footer
pl: Stopka

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Normal
pl: Zwykły

en: blocked
pl: zablokowany

en:  on
pl:  dnia

en: Month
pl: Miesiąc

en: Members
pl: Członkowie

en: Calendar
pl: Kalendarz

en: group
pl: grupa

en: Week
pl: Tydzień

en: Day
pl: Dzień

en: Navigation
pl: Nawigacja

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Square
pl: Kwadrat

en: Close
pl: Zamknij

en: reply
pl: odpowiedz

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: 1 Day
pl: 1 dzień

en: 1 Week
pl: 1 tydzień

en: Logout
pl: Wyloguj

en: Full
pl: Pełny

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Display Name
pl: Wyświetlana nazwa

en: Toolbar settings
pl: Ustawienia paska narzędzi

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Log out
pl: Wyloguj

en: Style
pl: Styl

en: Team
pl: Zespół

en: Teams
pl: Drużyny

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: User Profile
pl: Profil użytkownika

en: unpublish
pl: zakończ publikację

en: Removed
pl: Usunięto

en: Tabs
pl: Zakładki

en: Inversed
pl: Odwrotność

en: Form
pl: Formularz

en: Edit profile
pl: Edytuj profil

en: <None>
pl: <Brak>

en: Space
pl: Odstęp

en: Not Published
pl: Niepublikowane

en: About
pl: O stronie

en: approved
pl: zatwierdzone

en: Custom format
pl: Własny format

en: Parent ID
pl: Nadrzędne ID

en: Config
pl: Konfiguracja

en: Dashboard
pl: Kokpit

en: Show description
pl: Wyświetl opis

en: Custom formats
pl: Niestandardowe formaty

en: Relative date
pl: Data względna

en: Show links
pl: Wyświetl odnośniki

en: Group roles and permissions
pl: Uprawnienia i role grupy

en: Groups audience
pl: Audytorium grup

en: Group visibility
pl: Widoczność grupy

en: You are the group manager
pl: Zarządzasz tą grupą

en: Request group membership
pl: Poproś o dołączenie do grupy

en: Group membership
pl: Członkostwo grupy

en:  new
pl:  nowy

en: Entity Reference
pl: Referencja do encji

en: space
pl: odstęp

en: Geocoded Location
pl: Geokodowana lokalizacja

en: request a new password.
pl: uzyskaj nowe hasło.
