Open Atrium (7.x-2.0-alpha5) - en to sk translation catalogue (72 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Image size
sk: Veľkosť obrázka

en: Content
sk: Obsah

en: Private
sk: Súkromné

en: Groups
sk: Skupiny

en: Group
sk: Skupina

en: Subscribe to group
sk: Zapísať sa do skupiny

en: Unsubscribe from group
sk: Odísť zo skupiny

en: Description
sk: Popis

en: Public
sk: Verejné

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: None
sk: Žiadne

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Help
sk: Pomoc

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Small
sk: Malé

en: Large
sk: Veľké

en: Time
sk: Čas

en: Event
sk: Podujatie

en: Picture
sk: Obrázok

en: User
sk: Používateľ

en: Node
sk: Uzol

en: Panels
sk: Panely

en: Added
sk: Pridané

en: Footer
sk: Päta

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Normal
sk: Normálny

en: blocked
sk: blokovaný

en: Month
sk: Mesiac

en: Members
sk: Členovia

en: Calendar
sk: Kalendár

en: group
sk: skupina

en: Week
sk: Týždeň

en: Day
sk: Deň

en: Navigation
sk: Navigácia

en: Users
sk: Používatelia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: reply
sk: odpovedať

en: Notifications
sk: Upozornenia

en: 1 Day
sk: 1 deň

en: 1 Week
sk: 1 týždeň

en: Logout
sk: Odhlásiť sa

en: Full
sk: Plný

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Today
sk: Dnes

en: Log out
sk: Odhlásiť

en: Style
sk: Štýl

en: User name
sk: Meno používateľa

en: User Profile
sk: Profil používateľa

en: unpublish
sk: nezverejniť

en: publish
sk: zverejniť

en: Tabs
sk: Záložky

en: Form
sk: Formulár

en: Edit profile
sk: Upraviť profil

en: <None>
sk: <Žiadne>

en: Space
sk: Medzera

en: About
sk: Informácie o

en: Custom format
sk: Vlastný formát

en: Admin
sk: Administrátor

en: Parent ID
sk: Nadradené ID

en: Dashboard
sk: Nástenka

en: Custom formats
sk: Vlastné formáty

en:  new
sk:  nové

en: Entity Reference
sk: Odkaz na entitu

en: Show Details
sk: Zobraziť podrobnosti
