Open Atrium (7.x-2.19) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: install
fr: installation

en: Save and continue
fr: Enregistrer et continuer

en: @drupal installation complete
fr: Installation de @drupal terminée

en: Congratulations, you installed @drupal!
fr: Félicitations, vous avez installé @drupal !

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
fr: Merci de lire les messages suivants avant de visiter <a href="@url">votre nouveau site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
fr: <a href="@url">Visitez votre nouveau site</a>.
