Open Atrium (7.x-2.22) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
cs: Uložit a pokračovat

en: @drupal installation complete
cs: Instalace @drupal je kompletní

en: Congratulations, you installed @drupal!
cs: Gratulujeme, úspěšně jste nainstalovali @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
cs: Dříve než navštívíte <a href="@url">vaši novou stránku</a>, zkontrolujte výše uvedenou zprávu.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
cs: <a href="@url">Navštivte svou novou stránku</a>.
