Open Atrium (7.x-2.24) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
lv: Saglabāt un turpināt

en: @drupal installation complete
lv: @drupal instalācija ir pabeigta

en: Congratulations, you installed @drupal!
lv: Apsveicam, jūs instalējāt @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lv: Pārbaudiet iepriekšminētos paziņojumus pirms aplūkojat <a href="@url" > Jūsu jaunizveidoto vietni </a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lv: <a href="@url">Apmeklēt jauno vietni</a>.
