Open Atrium (7.x-2.30) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
be: Захаваць і працягнуць інсталяцыю

en: @drupal installation complete
be: Інсталяцыя @drupal

en: Congratulations, you installed @drupal!
be: Віншуем, вы ўсталявалі @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
be: Прагледзь паведамленні вышэй перад наведваннем <a href="@url">вашага новага сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
be: <a href="@url">Наведайце ваш новы сайт</a>.
