Open Atrium (7.x-2.40-rc1) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: install
hu: telepítés

en: Save and continue
hu: Mentés és folytatás

en: @drupal installation complete
hu: A @drupal telepítése sikeres volt

en: Congratulations, you installed @drupal!
hu: A <em>@drupal</em> telepítése sikerült, gratulálunk!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hu: A fenti üzeneteket át kell nézni az <a href="@url">új webhely</a> meglátogatása előtt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
hu: <a href="@url">Az új webhely meglátogatása</a>.

en: Quick installation
hu: Gyors telepítés

en: Standard installation
hu: Alapértelmezett telepítés

en: Importing site database
hu: Webhely adatbázisának importálása

en: Installing from database import.
hu: Telepítés adatbázis importból.
