Open Atrium (7.x-2.41) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
it: Salva e continua

en: @drupal installation complete
it: Installazione di @drupal completata

en: Congratulations, you installed @drupal!
it: Congratulazioni, hai installato @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
it: Controlla i messaggi in alto prima di visitare  <a href="@url">il tuo nuovo sito</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
it: <a href="@url">Visita il nuovo sito</a>.
