Open Atrium (7.x-2.50-rc1) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
sk: Uložiť a pokračovať

en: @drupal installation complete
sk: Inštalácia @drupal je kompletná

en: Congratulations, you installed @drupal!
sk: Gratulujeme, nainštalovali ste @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sk: Skontrolujte správu zobrazenú vyššie pred navštívením <a href="@url">vašej novej stránky</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
sk: <a href="@url">Navštívte svoju novú stránku</a>.
