Open Atrium (7.x-2.51) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
ja: 保存して次へ

en: @drupal installation complete
ja: @drupalのインストールが完了しました

en: Congratulations, you installed @drupal!
ja: おめでとうございます。@drupal のインストールが完了しました。

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ja: 上記のメッセージを確認してから<a href="@url">あなたの新しいサイト</a> にアクセスしてください。

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ja: <a href="@url">あなたの新しいサイトにアクセスする</a>.
