Open Atrium (7.x-2.52) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
si: Save කර ඉදිරියට යන්න.

en: @drupal installation complete
si: @drupal Install කිරීම සම්පූර්ණයි

en: Congratulations, you installed @drupal!
si: සුබපැතුම්! ඔබ @drupal Install කර ඇත.

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට</a> පිවිසීමට පෙර පහත පණිවිඩ පරීක්ෂා කරන්න.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට පිවිසෙන්න<a/>.
