Open Atrium (7.x-2.52) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
tr: Kaydet ve devam et

en: @drupal installation complete
tr: @drupal kurulumu tamamlandı

en: Congratulations, you installed @drupal!
tr: Tebrikler, @drupal'ı yüklediniz!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
tr: <a href="@url">Yeni sitenizi</a> ziyaret etmeden önce yukarıdaki iletileri gözden geçirin.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
tr: <a href="@url">Sitenizi ziyaret edin</a>.
