Open Atrium (7.x-2.62) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
th: บันทึกและไปต่อ

en: @drupal installation complete
th: การติดตั้ง @drupal เสร็จสมบูรณ์

en: Congratulations, you installed @drupal!
th: ขอแสดงความยินดี คุณติดตั้ง @drupal สำเร็จแล้ว!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
th: อ่านข้อความด้านบนก่อนเยี่ยมชม<a href="@url">เว็บไซต์ใหม่ของคุณ</a>

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
th: <a href="@url">เยี่ยมชมเว็บไซต์ใหม่ของคุณ</a>
