Open Atrium (7.x-2.624) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
he: שמירה והמשך

en: @drupal installation complete
he: התקנת @drupal הושלמה

en: Congratulations, you installed @drupal!
he: ברכותינו, התקנת את @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
he: קרא את ההודעות לעיל לפני שאתה מבקר <a href="@url">באתר החדש שלך</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
he: <a href="@url">בקר באתר החדש שלך</a>.
