Open Atrium (7.x-2.625) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: install
es: Instalar

en: Save and continue
es: Guardar y continuar

en: @drupal installation complete
es: Instalación de @drupal completa

en: Congratulations, you installed @drupal!
es: ¡Enhorabuena, ha instalado @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
es: Revise los mensajes anteriores antes de visitar <a href="@url">su nuevo sitio</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
es: <a href="@url">Visite su nuevo sitio</a>.

en: A team collaboration platform
es: Una herramienta de colaboración de equipos.
