Open Atrium (7.x-2.626) - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: install
uk: встановити

en: Save and continue
uk: Зберегти та продовжити

en: @drupal installation complete
uk: @drupal встановлено

en: Congratulations, you installed @drupal!
uk: Вітаємо, Ви встановили @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
uk: Перегляньте повідомлення вище, перед відвідуванням <a href="@url">Вашого нового сайту</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
uk: <a href="@url">Відвідати Ваш новий сайт</a>.

en: A team collaboration platform
uk: Майданчик для командної роботи

en: Choose installation method
uk: Оберіть метод встановлення

en: Quick installation
uk: Швидке встановлення

en: Quickly install using a predefined database dump. (recommended)
uk: Швидке встановлення за допомогою попередньо створеного дампа бази даних (рекомендовано)

en: Install using the full Drupal process.  This is slower.
uk: Використовується стандартна процедура встановлення Drupal. Дуже повільна.

en: Importing site database
uk: Імпортування бази даних сайту

en: The database import has encountered an error.
uk: Під час імпорту бази даних сталася помилка.

en: Installing from database import.
uk: Встановлення з імпортованої бази даних

en: Performing standard Drupal install.
uk: Виконуємо стандартну процедуру встановлення Drupal.

en: Clean Urls is not available, but OpenAtrium requires it to function properly.
uk: Чисті Url недоступні, але для належної роботи OpenAtrium вони потрібні.

en: Clean Urls are not enabled, but OpenAtrium requires it to function properly.
uk: Чисті Url не увімкнені, але OpenAtrium для належної роботи потребує їх.

en: Clean Urls Available
uk: Чисті Url доступні

en: Clean Urls Enabled
uk: Чисті Url увімкнені

en: Clean Urls must be available and enabled to use OpenAtrium.
uk: Для використання OpenAtrium мають бути доступні та увімкнені Чисті Url.
