Open Atrium (7.x-2.631) - en to nl translation catalogue (11 entries)

en: install
nl: installeren

en: Save and continue
nl: Opslaan en doorgaan

en: @drupal installation complete
nl: @drupal-installatie voltooid

en: Congratulations, you installed @drupal!
nl: Gefeliciteerd, u heeft @drupal geïnstalleerd!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
nl: Bekijk bovenstaande berichten voordat u <a href="@url">uw nieuwe website</a> bezoekt.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
nl: <a href="@url">Ga naar de nieuwe website</a>.

en: A team collaboration platform
nl: Een samenwerkingsplatform voor teams

en: Importing site database
nl: Website-database importeren.

en: The database import has encountered an error.
nl: In de database-import is een fout opgetreden.

en: Installing from database import.
nl: Vanuit een database-import installeren.

en: Performing standard Drupal install.
nl: Standaard Drupal-installatie uitvoeren.
