Open Atrium (7.x-2.633) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
et: Salvesta ja jätka

en: @drupal installation complete
et: Profiil @drupal on paigaldatud

en: Congratulations, you installed @drupal!
et: Palju õnne, @drupal on nüüd paigaldatud!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
et: Vaata sõnumid üle enne <a href="@url">uue saidi</a> külastamist.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
et: <a href="@url">Külasta oma uut veebisaiti</a>.
