Open Atrium (7.x-2.634) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Save and continue
sv: Spara och gå vidare

en: @drupal installation complete
sv: Installationen av @drupal är slutförd

en: Congratulations, you installed @drupal!
sv: Grattis, du har installerat @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sv: Granska meddelandena ovan innan du besöker <a href="@url">din nya webbplats</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
sv: <a href="@url">Besök din nya webbplats</a>.

en: Choose installation method
sv: Välj installationsmetod

en: Quick installation
sv: Snabbinstallation

en: Standard installation
sv: Standardinstallation
