Open Atrium (7.x-2.636) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
fa: ذخیره و ادامه

en: @drupal installation complete
fa: نصب @drupal کامل شد

en: Congratulations, you installed @drupal!
fa: تبریک, شما @drupal را نصب کردید.

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
fa: پیام‌های بالا را پیش از بازدید <a href="@url">سایت جدید خود</a> بررسی کنید.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
fa: <a href="@url">سایت جدیدتان را ببینید</a>.
