Open Atrium (7.x-2.643) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
el: Αποθήκευση και συνέχεια

en: @drupal installation complete
el: Η εγκατάσταση του @drupal ολοκληρώθηκε

en: Congratulations, you installed @drupal!
el: Συγχαρητήρια, εγκαταστήσατε το @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
el: Εξετάστε τα παραπάνω μηνύματα πριν επισκεφτείτε <a href="@url">το νέο σας ιστοτόπο</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
el: <a href="@url">Επισκεφτείτε το νέο σας ιστοτόπο</a>.
