Open Atrium (7.x-2.644) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: install
vi: cài đặt

en: Save and continue
vi: Lưu và tiếp tục

en: @drupal installation complete
vi: Hoàn thành quá trình cài đặt @drupal

en: Congratulations, you installed @drupal!
vi: Chúc mừng, ban đã cài @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
vi: Xem lại thông tin ở trên trước khi ghé thăm <a href="@url">website mới của bạn</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
vi: <a href="@url">Ghé thăm website của bạn</a>.
