Open Atrium (7.x-2.645) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
pt: Guardar e continuar

en: @drupal installation complete
pt: A instalação do @drupal está terminada

en: Congratulations, you installed @drupal!
pt: Parabéns, instalou o @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pt: Reveja as mensagens acima antes de visitar <a href="@url">o seu novo site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
pt: <a href="@url">Visite o seu novo site</a>.
