Open Atrium (7.x-2.649) - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
fi: Tallenna ja jatka

en: @drupal installation complete
fi: @drupal-asennus on valmis

en: Congratulations, you installed @drupal!
fi: Onnittelut, @drupal asennettiin onnistuneesti!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
fi: Tarkista yllä näkyvät viestit ennen kuin siirryt <a href="@url">uudelle sivustollesi</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
fi: <a href="@url">Käy uudella sivustollasi</a>.
