Open Atrium (7.x-2.652) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: install
ca: instal·la

en: Save and continue
ca: Desa-ho i continua

en: @drupal installation complete
ca: Ha acabat la instal·lació del @drupal

en: Congratulations, you installed @drupal!
ca: Felicitats, heu instal·lat el @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ca: Reviseu els missatges anteriors abans d'anar al <a href="@url">vostre nou lloc</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ca: <a href="@url">Aneu al vostre nou lloc</a>.
