Open Atrium (7.x-2.66) - en to pt translation catalogue (10 entries)

en: Save and continue
pt: Salvar e continuar

en: @drupal installation complete
pt: Instalação do @drupal completa

en: Congratulations, you installed @drupal!
pt: Parabéns, você instalou o @drupal!

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
pt: Leia as mensagens acima novamente antes de visitar <a href="@url">seu novo site</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
pt: <a href="@url">Visite seu novo site</a>.

en: Choose installation method
pt: Escolha o método de instalação

en: Quick installation
pt: Instalação rápida

en: Quickly install using a predefined database dump. (recommended)
pt: Instale rapidamente usando um dump de banco de dados pré-definido (recomendado)

en: Standard installation
pt: Instalação padrão

en: Install using the full Drupal process.  This is slower.
pt: Instalar usando o processo completo do Drupal. Isto é mais lento.
