Open Atrium (7.x-2.68) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Save and continue
km: រក្សា​ទុក ហើយ​បន្ត

en: @drupal installation complete
km: ការ​ដំឡើង @drupal បាន​បញ្ចប់

en: Congratulations, you installed @drupal!
km: សូម​អបអរសាទេរ អ្នក​បាន​ដំឡើង @drupal រួចហើយ !

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
km: ពិនិត្យ​មើល​សារ​ខាង​លើ​​ឡើង​វិញ​មុន​នឹងទស្សនា <a href="@url">តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក</a> ។

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
km: <a href="@url">ទស្សនា​តំបន់​បណ្ដាញ​របស់​អ្នក</a> ។
