Open Atrium (7.x-2.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (63 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Image size
gl: Tamaño da imaxe

en: Content
gl: Contido

en: Private
gl: Privado

en: Groups
gl: Grupos

en: Group
gl: Grupo

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Description
gl: Descrición

en: Public
gl: Público

en: Edit
gl: Editar

en: Search
gl: Buscar

en: None
gl: Ningún

en: Weight
gl: Peso

en: Parent
gl: Pai

en: Depth
gl: Profundidade

en: Settings
gl: Axustes

en: Help
gl: Axuda

en: Summary
gl: Resumo

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Section
gl: Sección

en: Menu
gl: Menú

en: Picture
gl: Imaxe

en: User
gl: Usuario/a

en: Node
gl: Nodo

en: Parent item
gl: Elemento ascendente

en: All
gl: Todo

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Filter
gl: Filtro

en: blocked
gl: bloqueado

en: Members
gl: Membros

en: Navigation
gl: Navegación

en: Users
gl: Usuarios

en: Square
gl: Cadrado

en: Close
gl: Pechar

en: reply
gl: responder

en: Logout
gl: Saír

en: Full
gl: Completo

en: Attachments
gl: Adxuntos

en: Display Name
gl: Nome a amosar

en: Today
gl: Hoxe

en: Log out
gl: Cerrar sesión

en: User name
gl: Nome de usuario

en: Menu settings
gl: Configuración do menú

en: publish
gl: publicar

en: Tabs
gl: Lapelas

en: Menus
gl: Menús

en: Form
gl: Formulario

en: Menu link title
gl: Título da ligazón do menú

en: Edit profile
gl: Editar perfil

en: Space
gl: Espazo

en: About
gl: Información

en: Custom format
gl: Formato personalizado

en: Parent ID
gl: ID do pai

en: Config
gl: Configuración

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Custom formats
gl: Formatos personalizados

en: Show links
gl: Amosar ligazóns

en: Provide a menu link
gl: Proporcionar un enlace do menu

en: Menu links with smaller weights are displayed before links with larger weights.
gl: Os enlaces de menú con pesos menores amosanse antes que os enlaces con pesos maiores.

en: Shown when hovering over the menu link.
gl: Mostrar cando pase o cursor por riba do enlace de menú.
