Open Atrium (7.x-2.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (66 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Image size
lt: Vaizdo dydis

en: Content
lt: Turinys

en: Private
lt: Privatus

en: Groups
lt: Grupės

en: Group
lt: Grupė

en: Subscribe to group
lt: Prisijungti prie grupės

en: Unsubscribe from group
lt: Pasišalinti iš grupės

en: Description
lt: Aprašymas

en: Public
lt: Vieša

en: Login
lt: Prisijungti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: None
lt: Joks

en: Weight
lt: Svoris

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Help
lt: Pagalba

en: Summary
lt: Įžanga

en: Small
lt: Mažas

en: Large
lt: Didelis

en: Section
lt: Sekcija

en: Menu
lt: Meniu

en: Picture
lt: Nuotrauka

en: User
lt: Narys

en: Node
lt: Mazgas

en: Added
lt: Pridėta

en: Footer
lt: Poraštė

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Normal
lt: Normalus

en: blocked
lt: užblokuotas

en: Members
lt: Nariai

en: group
lt: grupė

en: Navigation
lt: Navigacija

en: Users
lt: Nariai

en: Square
lt: Kvadratas

en: Close
lt: Uždaryti

en: reply
lt: atsakyti

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Logout
lt: Atsijungti

en: Full
lt: Pilnas

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Display Name
lt: Rodomas vardas

en: Today
lt: Šiandien

en: Yesterday
lt: Vakar

en: Buttons
lt: Mygtukai

en: Log out
lt: Atsijungti

en: Style
lt: Stilius

en: User name
lt: Nario vardas

en: Alt Text
lt: Alt tekstas

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Form
lt: Forma

en: Edit profile
lt: Redaguoti profilį

en: <None>
lt: -Joks-

en: Space
lt: Tarpas

en: About
lt: Apie

en: approved
lt: patvirtinta

en: Custom format
lt: Savitas formatas

en: Admin
lt: Adminas

en: Dashboard
lt: Darbastalis

en: Custom formats
lt: Savitai formatai

en: Relative date
lt: Santykinė data

en: Show links
lt: Rodyti nuorodas

en:  new
lt:  nauja
