Open Atrium (7.x-2.0-alpha5) - en to te translation catalogue (46 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Title
te: శీర్షిక

en: Body
te: వివరము

en: Image size
te: బొమ్మ కొలత

en: Content
te: సారము

en: Private
te: వ్యక్తిగత

en: Groups
te: సమూహాలు

en: Group
te: సమూహం

en: Subscribe to group
te: గుంపుకి చందాచేరండి

en: Unsubscribe from group
te: సమూహం నుండి చందావిరమించండి

en: Description
te: వివరణ

en: Public
te: బహిరంగ

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Edit
te: మార్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Search
te: వెతుకు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Weight
te: భారం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Help
te: సహాయం

en: Summary
te: సారాశం

en: Time
te: సమయం

en: Menu
te: మెనూ

en: Picture
te: చిత్రం

en:  in
te:  లో

en: User
te: వాడుకరి

en: Filter
te: వడపోయి

en: Location
te: ప్రాంతం

en: Normal
te: సాధారణ

en: Month
te: నెల

en: Week
te: వారం

en: Day
te: రోజు

en: Navigation
te: మార్గదర్శిని

en: Users
te: వాడుకరులు

en: Close
te: మూసివేయి

en: reply
te: స్పందించు

en: 1 Day
te: 1 రోజు

en: Logout
te: నిష్క్రమించు

en: Full
te: పూర్తి

en: Attachments
te: జోడింపులు

en: Today
te: ఈరోజు

en: Yesterday
te: నిన్న

en: Log out
te: నిష్క్రమించు

en: Style
te: శైలి

en: About
te: గురించి

en: Show links
te: లంకెలను చూపించు
