OpenBlog (7.x-1.0-alpha1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Body
it: Corpo

en: Tags
it: Etichette

en: theme
it: tema

en: Post
it: Contenuto

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
it: Scrivi una lista di parole (separate da virgola) per descrivere il tuo contenuto.
