OpenBlog (7.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Tags
sk: Značky

en: theme
sk: téma vzhľadu

en: Post
sk: Príspevok

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.
