OpenBlog (7.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Body
be: Тэкст

en: Tags
be: Катэгорыі

en: theme
be: тэма

en: Post
be: Допіс

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
be: Увядзіце праз коску спіс слоў, якія апісваюць гэтае змесціва
