OpenBlog (7.x-1.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Body
fa: بدنه

en: Tags
fa: برچسب‌ها

en: theme
fa: پوسته

en: Post
fa: پست

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fa: لیستی با کام از هم جدا شده از کلمات برای توضیح محتوای خود وارد کنید.
