OpenBlog (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Tags
hi: उपनाम

en: theme
hi: थीम

en: Post
hi: पोस्ट
