OpenBlog (7.x-1.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: theme
lt: tema

en: Post
lt: Įrašas

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
lt: Įveskite kableliu atskirta žodžių sąrašą kurie apibūdina jūsų turinį.
