OpenBlog (7.x-1.0-alpha2) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Tags
oc: Etiquetas

en: theme
oc: tèma

en: Post
oc: Postar

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.
