OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Tags
cs: Štítky

en: theme
cs: téma vzhledu

en: Post
cs: Příspěvek

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.
