OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Tags
el: Ετικέτες

en: theme
el: θεματική παραλλαγή

en: Post
el: Καταχώρηση

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
el: Εισάγετε μία λίστα λέξεων, χωρισμένες με κόμματα, που περιγράφουν το περιεχόμενό σας.
