OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: theme
eo: haŭto

en: Post
eo: Afiŝo
