OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Tags
et: Sildid

en: theme
et: kujundus

en: Post
et: Postitus

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.
