OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Tags
eu: Etiketak

en: theme
eu: tema

en: Post
eu: Argitalpena
