OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: theme
gl: tema

en: Post
gl: Entrada

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.
