OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Tags
hr: Oznake

en: theme
hr: predložak

en: Post
hr: Članak (Post)

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.
