OpenBlog (7.x-1.0-alpha3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Tags
id: Tag

en: theme
id: tema

en: Post
id: Pos

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
id: Masukkan daftar kata dengan dipisahkan koma untuk menggambarkan konten Anda.
